Dabar 27 svečių  svetainėje

Google translator

Watermark dregmes jutikliai

Watermark drėgmės jutikliai yra rekomenduojami tuo metu, kai yra didesni intervalai tarp laistymo ciklų, pvz. kai leidžiami didesni drėgmės svyravimai, kai naudojamos laistymo mašinos, arba augalams, kuriems reikia tam tikro laipsnio vandens streso (javai). Watermark jutikliai yra suderinami su daugeliu duomenų kaupimo įrenginių.

Privalumai:

Watermark drėgmės jutikliai matuoja grunto vandens potencialą nuo 0 iki 200 centibar (0-2000 hPa). Lengvai prižiūrimi ir naudojami, atsparūs šalčiui ir matavimo rezultatai nepriklauso nuo grunto druskingumo EC.

Veikimo principas

Dirvožemio drėgmės jutiklis matuoja vandens elektrinę varža ir paverčia šį dydį į vandens slėgį. WATERMARK tipo jutiklis susideda iš dviejų koncentrinių elektrodų, pagamintų iš skylėto nerūdijančio plieno skardos ir jų tarpe įklotos sintetinės medžiagos.

Pats jutiklis yra užkasamas po žeme. Keitiklis leidžia per jutiklį kintamą srovę (iki 5V srovės šaltinis) ir matuoja varžą- kai dirvožemio drėgmė padidėja, tuomet varža sumažėja.

Pritaikymas

Drėkinimo planavimui daržovių, šparagų ir uogynų laukams, laistomiems laistymo mašinomis. Drėkinimo planavimui vynuogynų, vaismedžių, apynių, bulvių, cukrinių runkelių laukam. Golfo, sodo ir aplinkos laistymo sistemose.